آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول. به نقل از ایرنا شهردار دزفول روز چهارشنبه در آیین کاشت نهال توسط چند زوج جوان گفت:سرانه فضای سبز در دزفول از آمار قابل قبولی برخوردار می باشد که این امر حاصل تلاش کارکنان سازمان فضای سبز می باشد. محمدرضا کرمی نژاد همچنین به روند ساحداث بوستان بانوان در جنوب دزفول خبر داد و افزود: این بوستان بهار 95 به بهره برداری می رسد. رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول نیز در این آیین ضمن تقدیر از زوجهای جوانی که زندگی مشترک خود را با کاشت نهال به عنوان نشانه حیات و ز ...

آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول

 
www.irna.ir

به نقل از ایرنا شهردار دزفول روز چهارشنبه در آیین کاشت نهال توسط چند زوج جوان گفت:سرانه فضای سبز در دزفول از آمار قابل قبولی برخوردار می باشد که این امر حاصل تلاش کارکنان سازمان فضای سبز می باشد.
محمدرضا کرمی نژاد همچنین به روند ساحداث بوستان بانوان در جنوب دزفول خبر داد و افزود: این بوستان بهار 95 به بهره برداری می رسد.
رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول نیز در این آیین ضمن تقدیر از زوجهای جوانی که زندگی مشترک خود را با کاشت نهال به عنوان نشانه حیات و زندگی آغاز کردند گفت:این ابتکار حرکتی فرهنگی در راستای تشویق خانواده ها به کاشت نهال می باشد.
فرهاد قلی نژاد ضمن گرامیداشت 29 دیماه روز هوای پاک گفت:طبق شاخص های ثبت شده در ایستگاه سنجش آلودگی هوا،دزفول در بیشتر روزهای امسال دارای هوای پاک و سالم بوده است لذا برای حفظ این هوای پاک و سالم همه باید تلاش کنند.
وی با اطمینان اعلام کرد سازمان حفاظت محیط زیست هیچگونه طرح و پروژه آلاینده را بدون ارزیابی زیست محیطی مجوز فعالیت نخواهد داد مگر اینکه شاخص های زیست محیطی را رعایت کند.
رییس اداره حفاظت محیط زیست دزفول به ظرفیت های این شهرستان در بخش کشاورزی نیز اشاره کرد و خواستار توسعه فضای سبز در این شهرستان شد تا دزفول با دارابودن آب و خاک حاصلخیز به شهر سبز جنوب غرب کشور تبدیل شود.
مدیرعامل فضای سبز شهرداری دزفول نیز در این آیین گفت:در سال 87 سرانه فضای سبز برای هر شهروندی دزفولی 5/7 متر مربع بود که با آغاز نهضت سبز این آمار به بالای 14 متر مربع برای هر نفر رسیده است.
علیرضا چیت زن زاده افزود:سرانه فضای سبز در کشور بین 8 تا 12 متر مربع می باشد که دزفول 2 متر مربع از این شاخص ها بالاتر است .
وی با بیان اینکه سالانه 250 تا 300 هزار اصله نهال در نقاط مختلف و ایام مختلف سال در دزفول کاشته می شود گفت:بوستان خلیج فارس با پنج هکتار وسعت آخرین مراحل ساخا را سپری می کند.
در این آیین ضمن کاشت نهال توسط تعدادی از زوج های جوان با هدایایی از طرف شهرداری از آنان تجلیل شد.
7278/6068

 آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول - تصویر 2
 آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول - تصویر 3
 آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول - تصویر 4
 آغاز زندگی مشترک با کاشت نهال در دزفول - تصویر 5


www.irna.ir

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه