ضرورت آگاهی جوانان با آموزش های پیش از ازدواج. به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران رقیه یار احمدی جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی اظهار داشت: انسان نیازهای مختلفی داشته که اگر اطلاعات افراد در مورد آن موضوع نادرست و یا در مسیر درست هدایت نشود موجب انحراف شده که آموزش زناشویی پیش از ازدواج برای جوانان یکی از این موارد است. وی ادامه داد: تبلیغات جنسی در اینترنت و ماهواره عوارض بیشتری نسبت به اطلاعات و آگاهی درباره پیامدها و تبعات ارتباطات ناصحیح داشته و در این آموزش ها باید مسایل بسیاری ا ...

ضرورت آگاهی جوانان با آموزش های پیش از ازدواج

 
title

به گزارش تبیان به نقل از باشگاه خبرنگاران رقیه یار احمدی جامعه شناس و آسیب شناس اجتماعی اظهار داشت: انسان نیازهای مختلفی داشته که اگر اطلاعات افراد در مورد آن موضوع نادرست و یا در مسیر درست هدایت نشود موجب انحراف شده که آموزش زناشویی پیش از ازدواج برای جوانان یکی از این موارد است.
 
وی ادامه داد: تبلیغات جنسی در اینترنت و ماهواره عوارض بیشتری نسبت به اطلاعات و آگاهی درباره پیامدها و تبعات ارتباطات ناصحیح داشته و در این آموزش ها باید مسایل بسیاری از جمله فرهنگی، تربیتی، دینی و اخلاقی رعایت شده تا باعث بلوغ زودرس نشود.
 
یاراحمدی افزود: والدین باید به یاد داشته باشند که مراقبت به معنای عدم آموزش جوانان نبوده بلکه باید با بیان هشدارها او را از تبعات روابط خارج از محیط خانه و همسر خود و نیز خانه گریزی در آینده آگاه ساخت. 
 
این جامعه شناس در پایان تاکید کرد: زمانی که فرد در معرض فیلم ها و تبلیغات ماهواره قرار گیرد با نیازهای کاذبی در خود مواجه شده که زمینه انحراف در وی فراهم شده و در میان زوجین هنگامی که مشکلات زناشویی پیش آید باید بدون درنگ و دور از خجالت جهت درمان به متخصص مراجعه شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه