علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری اول - تصویر 1

آیا تا بحال از صمیم قلب آرزو کرده اید که کاش می توانستید ذهن دیگران مخصوصا آقایان را بخوانید؟ در اینجا به معرفی برخی نشانه هایی که می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که آیا پسری به شما علاقه دارد یا خیر، می پردازیم:

میزان صمیمیت از نوع غیر عادی

نکته ای که بیشتر از همه باید به آن توجه کنید این است که آقایانی که بیشتر در اطراف شما می پلکند دلیل دیگری جز علاقه به شما نمی توانند داشته باشند وگرنه چرا باید یک شخص غریبه ای که شما را نمی شناسد برای دیدن شما اینقدر وقت صرف کند.

تماس چشمی

تماس چشمی از دیگر مواردی است که می توانید از طریق آن پی به بعضی چیزها ببرید. معمولا بیشتر افراد هنگام صحبت با یکدیگر تماس چشمی دارند و برای انکه به طرف مقابل خود بگویند که به حرف هایش گوش می دهند به او خیره می شوند اما اگر شما متوجه موردی شدید که تماس چشمی آن شخص بیشتر طول می کشد می توانید این احتمال را بدهید که شخص مورد نظر به شما علاقه مند شده است.

نحوه طرز ایستادن و ژست شخص

حرکات بدن و طرز ایستادن شخص را فراموش نکنید. اگر انگشتان بر روی کمربند خود قرار داده بود و در حالتی راحت ایستاده بود می توانید به این نتیجه برسید که شخص به شما علاقه دارد.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری اول

بالا نگه داشتن ابروها

معمولا کمتر پسرانی پیدا می شوند که بتوانند حرکت ابرو و چشم های خود را هنگامی که در اطراف دختر مورد علاقه خود هستند پنهان کنند. این امر کاملا طبیعی است. اما اگر با چشمانی کاملا باز و ابروهای بالا نگه داشته شده به شما نگاه می کند می تواند یکی دیگر از نشانه های علاقه مندی به شما باشد. سعی کنید از این به بعد این موارد را در هنگام گفتگوهای خود در نظر بگیرید.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری اول

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

مطالب مرتبط:

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه