علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم - تصویر 1

آیا تا بحال از صمیم قلب آرزو کرده اید که کاش می توانستید ذهن دیگران مخصوصا آقایان را بخوانید؟ در اینجا به معرفی برخی نشانه هایی که می تواند به شما کمک کند تا متوجه شوید که آیا پسری به شما علاقه دارد یا خیر، می پردازیم:

لبخند گرم و صمیمی

یک لبخند گرم و صمیمی نشانه مثبتی است. برگرداندن صورت به عقب با یک خنده سخاوتمندانه اولین ارتباط شما را به یک ارتباط دوستانه و گرم تبدیل می کند. نشان دادن دوستی اغراق آمیز در برخورد اول معمولا مودبانه محسوب نمی شود. اما یک گفتگوی درباره موضوعات مختلف باعث آب شدن یخ روابط تان می شود.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم

کج نگه داشتن سر

بعضی از خانم ها شاید حتی هیچ چیزی درباره آن نشنیده باشند، اما کج نگه داشتن سر معانی زیادی دارد. نحوه کج کردن سر می تواند به معنی این باشد که وی برای هر کلمه از حرف های شما سراپا گوش است.که نشانه خوبی است. اگر پسری کاملا جذب مکالمه با شما نشده باشد نشانه دهنده این است که او شاید به اندازه کافی تحت تاثیر شما قرار نگرفته باشد. معمولا شنونده ی خوبی بودن مخصوصا درمورد مردان یک امر نادر است.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم

دزدیدن چشم ها از شما

آیا در اطرافتان پسری وجود دارد که از تماس چشمی مستقیم پرهیز می کند. احتمال دارد که وی نسبت به شما احساس خجالت می کند. و این به معنی نیست که از دیدن شما نارحت شده است. این امر در مورد خانم ها نیز صادق است، یعنی در واقع همان چیزی است که برای هریک از شما در هنگام ملاقات با فرد ایده آل تان نیز اتفاق می افتد.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم

تقلید از حرکات شما

تقلید به معنی تکرار کردن حرکات شما مانند؛ طرز صحبت کردن، راه رفتن، خندیدن و غیره می باشد. آیا توجه کرده اید که شخصی در اطراف تان حرکات مشخصی که مربوط به شماست تقلید می کند. پس بدانید که شخص مقابل حتی نمی داند که ناخودآگاه دارد چه کاری انجام می دهد.

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری دوم

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

مطالب مرتبط:

علائم نشان دهنده علاقه آقایان به خانم ها (مخصوص خانم ها) +سری اول

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه