لزوم توجه به شاخص‌های انتخاب همسر. به گزارش تبیان جعفر بای آسیب شناس در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: جوانان برای کسب اطلاعات و آگاهی دقیق از همسر آینده می‌توانند با تحقیق و پژوهش به صورت غیر مستقیم مبادرت به دریافت اطلاعات واقعی نموده و عقلانیت خویش را برای اتخاذ تصمیم مناسب حاکم کنند و با انتخابی صحیح زندگی درستی برای خویش رقم بزنند. وی افزود: هرقدر که ارتباطات قبل از ازدواج طولانی تر باشد لزوما شناخت و آگاهی حاصل نمی‌شود به دلیل اینکه در این گونه ارتباطات احساسات و ...

لزوم توجه به شاخص‌های انتخاب همسر

 
title

به گزارش تبیان جعفر بای آسیب شناس در گفت‌وگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان اظهار داشت: جوانان برای کسب اطلاعات و آگاهی دقیق از همسر آینده می‌توانند با تحقیق و پژوهش به صورت غیر مستقیم مبادرت به دریافت اطلاعات واقعی نموده و عقلانیت خویش را برای اتخاذ تصمیم مناسب حاکم کنند و با انتخابی صحیح زندگی درستی برای خویش رقم بزنند. 
 
وی افزود: هرقدر که ارتباطات قبل از ازدواج طولانی تر باشد لزوما شناخت و آگاهی حاصل نمی‌شود به دلیل اینکه در این گونه ارتباطات احساسات و عواطف غلبه بیشتری دارد و منطق و عقلانیت دچار فرموشی می‌شود و شناخت احساساتی نیز نمی‌تواند پایه مطلوب و مناسبی برای انتخاب باشد. 
 
بای در پایان گفت: ازدواج یکی از ادوار مهم زندگی انسان‌ها محسوب شد که می‌تواند منشا تعیین کنندگی در ایجاد تغییر و تحولات همه جانبه در حیات بشری باشد قطعا پیش نیازهای ازدواج باید قبل از ورود به زندگی در زوجین مهیا شود تا آنان بتوانند زندگی مناسب و مطلوبی را برای خویش به همراه داشته باشند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه