11 درس عشقی که هر مادر باید به دختر خود بیاموزد +سری دوم - تصویر 1

نکات مشخصی در زندگی هر دختری وجود دارد که فقط می تواند آن را از مادر خود بیاموزد. از آنجایی که مادربزرگ از لحاظ سنی به اندازه کافی نزدیک نیست، خواهر نیز ممکن است به اندازه کافی بالغ نشده باشد.

سعی کن بفهمی چه می خواهی و با آن روراست باش

گاهی اوقات روابط خیلی واضح به نظر می رسند، اما احساسات دخترتان چیز دیگری می گویند و به او هشدار می دهند که چیزی درست نیست. در این مواقع احتمال می رود، دخترتان نمی داند که واقعا چه چیزی می خواهد. به او بگویید که ابتدا از خواسته های خود مطمئن شده و دنبال آنها برود، به این ترتیب می تواند بر مشکلات خود غلبه کند. او باید به احساس قدرت در وجودش احساس کند، نه اینکه تلاش کند چیزی باشد که دیگران می خواهند.

سعی کن مزایای شکست عشقی خود را پیدا کنی

شاید دخترتان به نصیحت شما احتیاج پیدا نکند و خودش از آن درس بگیرد."هیچ چیز مانند درسی که شخص از اشتباه خودش می گیرد در زندگی اش تاثیر گذار نیست". او یاد خواهد گرفت که چگونه نتایج خواسته هایش را بپذیرد، و بداند که واقعا به چه چیزی نیاز دارد و کی و چگونه به آن دست خواهد یافت.

هرچیزی را به موقعش دنبال کن

به دختر خودبیاموزید که عجولانه به دنبال خواسته های خود نباشد. عشق وقتی که وی آماده باشد، خود را به او نشان می دهد." قلب، خود به دنبال چیزی خواهد بود که می خواهد اما اغلب افراد با بی حوصلگی دست به خرابکاری می زنند". به طور مثال سگ ها وقتی دنبالشان کنی از تو فرار می کنند. رفتن به دنبال شخصی که او را نمی خواهد ممکن است به شخصیت وی لطمه وارد کند.

اگر تو برای امتحان با کسی آشنا شوی، او باعث شکست تو خواهد شد

تست تورنسل میزان عشق یک نفر را اندازه گیری نمی کند. بلکه این تست نشانه ای از ترس و ناامنی ای است که در وجود شخص وجود دارد. کلمه کلیدی در اینجا اعتماد است؛ به دختر خود بیاموزید که به خود ایمان داشته باشد. به او یادآوری کنید که وی با غرایز خوب به دنیا آمده است. اعتماد به نفسی که این حرف ها برای وی ایجاد می کند می تواند در نهایت برای او روابط سالمی را به همراه داشته باشد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه